Loading

از تاریخچه آزمایشگاه آریسا میتوان گفت توسعه روزافزون نيازهای جوامع صنعتي منجر به توليد مواد غذایی در آزمایشگاه مواد غذایی، بهداشتی و محصولات سلولزی و نساجی در غالب بسته بندي ها و جنس های متنوع شده است. اهميت اين محصولات در سلامت انسان و محيط زيست او، ضرورت كنترل دقيق آنها را، امري اجتناب ناپذير مي نمايد. در اين راستا کنترل کيفی اين محصولات پديده ای بسيار حساس و دقيق بوده که نياز به مراکز و آزمايشگاهای تخصصی و مسئوليت پذير با توانائی تائيد شده می باشد.

شرکت فرا آزمون آریسا در شهریور ماه سال 1391 با هدف ارتقا سلامت با بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس شد.

آزمایشگاه تخصصی آریسا یکی از مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفی، آزمایشگاه کنترل کیفیت نساجی، آزمایشگاه بسته بندی مواد غذایی، محصولات نساجی و سلولزی در ایران است که به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد در استان البرز با مدیریت دکتر اکرم افشاری کاوه فعالیت می نماید.

اين آزمایشگاه داراي بخش هاي مختلف تخصصي مي باشد كه با كمك همكاران مجرب و متخصص در زمینه کنترل کیفی فعالیت مي نمايد، که این بخش ها عبارتند از:

این مجموعه آزمایشگاهی با لطف خدای متعال و حفظ اصول مشتری مدار در نظر دارد همگام با وارد کنندگان و تولیدکنندگان و در کنار مصرف کنندگان، خدمات بهتر و گسترده تری را در سریع ترین زمان و با بالاترین استانداردهای ملی ارائه نماید.

آزمایشگاه تخصصی آریسا با شرکت در جلسات فنی تدوین و تجدید نظر استانداردهای ملی و برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی برای مدیران و مسئولین کنترل کیفیت و دانشجویان گامی در جهت ارتقا کیفی استانداردهای ملی و بالا بردن سطح دانش متخصصین شاغل برداشته است.

این مجموعه با ارائه مشاوره های تخصصی در خصوص راه اندازی آزمایشگاه و انجام آزمون های تخصصی درخواستی مراکز تولیدی، وارداتی و کنترل کیفی و همچنین مشاوره در خصوص عیب یابی روش تولید محصولات تولیدی واحدهای تولید کننده گامی در جهت ارتقا کیفی این محصولات برداشته است.

کلیه حقوق برای آزمایشگاه آریسا محفوظ است. طراحی سایت و سئو توسط روبیک